Biuwar – nietypowy materiał promocyjny

0
1053

Przypomnienia ustawiane w wirtualnych kalendarzach czy na telefonach to już codzienność w niemal każdej firmie. Niekiedy jednak zdarzają się sytuacje, kiedy trzeba zapisać coś „na szybko”. Zamiast wykorzystywać do tego niewielkie karteczki, które zaraz mogą się zgubić, lepiej wykorzystać biuwar.

Znany – nieznany

Słowo „biuwar” nie jest znane wielu osobom, choć widział go niemal każdy. Tym mianem określa się specjalne podkładki na biurko. Są one połączeniem kalendarza z notesem. Zawsze są pod ręką, co pozwala na szybkie notowanie. Wykorzystuje się je w dużych i małych firmach, w przychodniach, a niekiedy nawet w domach. Biuwar ma zazwyczaj kilkanaście stron, które bardzo łatwo można wyrwać.

Forma promocji

Co roku wiele firm zamawia w drukarniach biuwary opatrzone swoim logiem. Można to zrobić między innymi przez stronę https://chroma.pl/pl. Wystarczy wybrać odpowiedni format, ilość kart oraz rodzaj papieru. Warto korzystać z popularnych rozmiarów podkładek, ponieważ będą one najbardziej praktyczne. Biuwary występują w różnych odmianach. Można wybrać te z notesem i kalendarzem miesięcznym lub rocznym albo połączenie notesu i planu tygodnia. Dobrym pomysłem jest także dodanie do podkładki specjalnej listwy, dzięki której całość nie będzie ślizgała się po biurku. Biuwar jest doskonałym gadżetem reklamowym z kilku powodów. Jest niezwykle funkcjonalny, stanowi stałe wyposażenie biura i wpływa na większą rozpoznawalność marki.

Nie tylko praktyczność

Biuwar faktycznie sprawdzi się jako gadżet reklamowy, jednak pod pewnymi warunkami. Należy bardzo postarać się o jego oprawę wizualną. Delikatne zdobienia, kolory nawiązujące do logo marki, być może zdjęcia czy infografiki. Oczywiście nie można przesadzić, ale oryginalne kompozycje sprawią, że dana firma z pewnością wyróżni się i zapadnie w pamięć.

Podkładki na biurko pomagają w organizacji codziennej pracy, ale nie tylko. Dla przedsiębiorcy, który je rozdaje to także nośnik całorocznej reklamy. Długopis czy notesik można łatwo zgubić, biuwar zostanie z klientem na długo i codziennie będzie przykuwał jego uwagę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here