LoMag – najprostszy program magazynowy

0
1068

Posiadanie programu magazynowego jest koniecznością, zwłaszcza w sytuacji, kiedy prowadzi się własny sklep internetowy lub po prostu zarządza magazynem. Stanowi on znaczne ułatwienie dla wszystkich pracowników zatrudnionych w magazynie, ale także pozwala utrzymać aktualne dane o ilości towaru dostępnego dla klientów sklepu internetowego.

Doświadczenie w obsłudze magazynów

Dobry program magazynowy musi sprawdzać się na magazynie. W związku z tym warto zdecydować się na takie oprogramowanie magazynowe, który już od lat działa na rynku i przeszedł różne modyfikacje, które pozwoliły przystosować go do potrzeb użytkowników. Przykładem takiego programu może być LoMag, który rozwijał się wraz z potrzebami klientów i rozwojem gospodarki magazynowej. Na drodze prób i błędów został on dopracowany tak, aby mógł sprawdzić się w każdej sytuacji.

Intuicyjny interfejs

Kolejnym plusem, który powinien zachęcić do wyboru danego programu magazynowego, jest oczywiście przystępny dla użytkownika wygląd. Idzie on w parze z łatwą obsługą intuicyjnym interfejsem. Wszystkie działania wykonywane w programie powinny przebiegać szybko i sprawnie. Dlatego im przystępniejszy dla użytkownika program, tym szybciej pozwoli on wykonywać działania. Ponadto system magazynowy, który jest łatwy w obsłudze, jest też po prostu chętniej używany, a tym samym jest pewność, że wszystkie dane są na bieżąco wprowadzane i kontrolowane.

Kompatybilność z innymi programami

Jak już wspomniano, system magazynowy często służy nie tylko do obsługi samego magazynu, ale także do kontrolowania stanów sklepu internetowego. W takiej sytuacji najlepiej jest zainwestować w program, który będzie pozwalał na automatyczną aktualizację ilości dostępnych produktów. W tym celu musi być on kompatybilny z programami służącymi do obsługi sklepów magazynowych. Takim programem jest właśnie wspomniany już LoMag, który może współdziałać z popularnymi programami do obsługi sklepu internetowego, jak:
– PrestaShop,
– Click Shop,
– Sky-Shop.

Inne moduły

Skoro sklep internetowy może funkcjonować w połączeniu z innymi programami, to na pewno może mieć moduły, które wyjdą poza funkcjonalności związane stricte z magazynem. W dobrych programach magazynowych mogą pojawić się moduły związane z obsługą księgowości, finansów, czasu pracy czy też logistyki i planowania. Warto sprawdzić przed wyborem danego programu, czy posiadana on wspomniane rozwinięcia. Dzięki temu można wdrożyć program, który będzie obsługiwał nie tylko dział magazynowy, ale także inne działy równie ważne dla działania przedsiębiorstwa.

Kiedy decyzja jeszcze nie została podjęta…

Nie zawsze od razu można podjąć decyzję na temat wyboru programu. Wówczas warto przemyśleć przetestowanie go, a w tym celu najlepiej sprawdzi się wersja demonstracyjna. Program magazynowy LoMag posiada możliwość skorzystania z takiej wersji, która ważna jest do 30 uruchomień. Jest to idealny sposób na to, aby sprawdzić, czy dana wersja sprawdzi się i spełni oczekiwania klienta. W ten sposób podjęcie decyzji powinno być o wiele łatwiejsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here